Zpět na úvod
A A A

Ivan Koláčný
Bydliště: Dobruška, Pulická

V Dobrušce žije od narození. Je otcem dvou dětí – syna a dcery. Odmaturoval na střední škole elektrotechnické v Lanškrouně. Třicet let pracuje jako provozní elektrotechnik dobrušských technických služeb se specializací na správu a údržbu veřejného osvětlení. Osvětlování pro něj není pouze práce, ale i koníček. 

 
Jeho volný čas vyplňuje především sport. V současnosti tenis, jízda na koloběžce nebo na kole. Dlouhá léta je sportovním funkcionářem. Založil a stále organizuje tradiční futsalový turnaj Dobrušský pohár, který se letos v létě konal po osmadvacáté.

Už více než deset roků je předsedou SK Dobruška, největšího sportovního spolku ve městě. S tím souvisí i činnost spojená s rozvojem městského stadionu, která ho velmi baví a naplňuje. 
V minulosti byl jako nezávislý kandidát zvolen do zastupitelstva města na dvě volební období. Momentálně působí v komisi pro rozvoj města.

V letošním roce obdržel  Pamětní medaili hetmana Královéhradeckého kraje za dobrovolnickou činnost.

„Vzhledem k tomu, že jsem s Mírou Sixtou před sedmi lety inicioval vznik projektu výstavby městské sportovní haly u základní školy, chci pomoci při dotažení její realizace. Dalším stěžejním bodem mého zájmu jako občana i zaměstnance, je přesun technických služeb města do areálu teplárny. Hodlám podporovat všechny dobré nápady a projekty, které naše město posunou o kus dál.“

Nikdy nebyl členem žádné politické strany.
 

Jako instruktorka ve SKI KLUBU Dobruška

Při hře extrémního golfu

Výlet do Karlštejna

Při převzetí ocenění na dni Královéhradeckého kraje
Předání cen na Dobrušském poháru ve futsalu
Při zdobení vánočního stromu v Dobrušce