Zpět na úvod
A A A
Ivan KoláčnýIvan Koláčný
Bydliště: Dobruška, Pulická ulice

V Dobrušce žije od narození. Je otcem dvou dětí – syna a dcery. Odmaturoval na střední škole elektrotechnické v Lanškrouně. Třicet čtyři let pracuje jako provozní elektrotechnik dobrušských technických služeb se specializací na správu a údržbu veřejného osvětlení. Osvětlování pro něj není pouze práce, ale i koníček.

Jeho volný čas vyplňuje především sport. V současnosti tenis, jízda na koloběžce nebo na kole. Dlouhá léta je sportovním funkcionářem. Založil a stále organizuje tradiční futsalový turnaj Dobrušský pohár, který se letos v létě konal po jednatřicáté.

Už více než čtrnáct roků je předsedou SK Dobruška, největšího sportovního spolku ve městě. S tím souvisí i činnost spojená s rozvojem městského stadionu, která ho velmi baví a naplňuje. V minulosti byl jako nezávislý kandidát zvolen do zastupitelstva města na tři volební období. Momentálně působí v Radě města.


V roce 2018 obdržel Pamětní medaili hetmana Královéhradeckého kraje za dobrovolnickou činnost.

"Vzhledem k tomu, že jsem s Mírou Sixtou před jedenácti lety inicioval vznik projektu výstavby městské sportovní haly u základní školy, chci pomoci při dotažení její realizace. Dalším stěžejním bodem mého zájmu jako občana a zaměstnance, je přesun technických služeb města do areálu teplárny. Hodlám podporovat všechny dobré nápady a projekty, které naše město posunou o kus dál."

Nikdy nebyl členem žádné politické strany.
 


Při převzetí ocenění na dni Královéhradeckého kraje Předání cen na Dobrušském poháru ve futsalu
Při zdobení vánočního stromu na náměstí v Dobrušce